The new dimension of interactive entertainment

"Uczta z sekretem"


Art Movement invites you to an unusual dinner. In addition to delicious dishes, we serve you to enter the world full of unsolved riddles and puzzles, created by dance and acting.

We will serve you at the feast:

  • an interactive performance full of puzzles for guests,
  • a welcome drink,
  • 4-course supper,
  • ​a​fter ​p​arty.

Art Movement i restauracja Farina Bianco ​ ​ w Łodzi ​zapraszają na nietypową kolację. Oprócz pysznych dań zaserwujemy Wam wejście do świata pełnego nierozwiązanych zagadek oraz łamigłówek, tworzonego przez taniec i grę aktorską.

Na przyjęciu wydawanym przez Magnatkę łatwo będzie dać się omamić splendorowi. Jednak nie pozwólcie się uwieść. W lochu jej posiadłości więziona jest Służka, która bezskutecznie próbuje się uwolnić. Nikt nigdy nie widział jej twarzy. Ludzie mówią, że służba w tym domu nie może odsłaniać nawet skrawka ciała - próżna pani domu nie chce, by odwracać od niej choć odrobiny uwagi. Tą podwładną Magnatka gardzi jednak najbardziej. Karaną za najdrobniejsze przewinienia Służkę starają się uwolnić moce nadprzyrodzone. Jednak nawet one będą potrzebować pomocy zgromadzonych na uczcie gości, aby pokonać diaboliczną Magnatkę.

Pomóżcie rozwiązać zagadki, by znaleźć klucz do kajdan Służki i odkryć jej sekret. Albo… poprzyjcie Magnatkę i cieszcie się dekadencką kolacją, którą wyprawiła. Sami podejmijcie decyzję, po której stronie staniecie. Wasza aktywność może zostać nagrodzona.

Dołączcie do grona naszych wyśmienitych gości i spodziewajcie się niespodziewanego.

Po kolacji zapraszamy na after party!

Partnerzy