Uczta z sekretem


Liczba miejsc ograniczona!

Na uczcie zaserwujemy:

  • powitalny „magiczny eliksir”,
  • kolację ​złożoną z 4 dań,
  • dostęp do baru,
  • interaktywny performens pełen zagadek dla gości,
  • ​a​fter ​p​arty.

  • 199 zł przedsprzedaż do 13.10.2017
  • 219 zł po 13.10.2017

Art Movement i restauracja Farina Bianco ​ ​ w Łodzi ​zapraszają na nietypową kolację. Oprócz pysznych dań zaserwujemy Wam wejście do świata pełnego nierozwiązanych zagadek, tworzonego przez taniec i grę aktorską.

Na przyjęciu wydawanym przez Magnatkę łatwo będzie dać się omamić splendorowi. Jednak nie pozwólcie się uwieść. W lochu jej posiadłości więziona jest Służka, która bezskutecznie próbuje się uwolnić. Nikt nigdy nie widział jej twarzy. Ludzie mówią, że służba w tym domu nie może odsłaniać nawet skrawka ciała - próżna pani domu nie chce, by odwracać od niej choć odrobiny uwagi. Tą podwładną Magnatka gardzi jednak najbardziej. Karaną za najdrobniejsze przewinienia Służkę starają się uwolnić moce nadprzyrodzone. Jednak nawet one będą potrzebować pomocy zgromadzonych na uczcie gości, aby pokonać diaboliczną Magnatkę.

Pomóżcie rozwiązać zagadki, by znaleźć klucz do kajdan Służki i odkryć jej sekret. Albo… poprzyjcie Magnatkę i cieszcie się dekadencką kolacją, którą wyprawiła. Sami podejmijcie decyzję, po której stronie staniecie. Wasza aktywność może zostać nagrodzona.

Dołączcie do grona naszych wyśmienitych gości i spodziewajcie się niespodziewanego.

Po kolacji zapraszamy na after party!

Main partner

Main partner - Accor Hotels

Media patronage

Media patronage - Edipresse
Media patronage - Trójmiasto.pl
Media patronage - MNM
Media patronage - SHEMAG
Media patronage - Example
Media patronage - Lavie Magazine
Media patronage - MOI
Media patronage - Queer

Other partners