Nowy wymiar interaktywnej rozrywki

Artyści


Adrianna Kawecka
Adrianna Kawecka

Ukończyła Uniwersytet w Białymstoku zdobywając tytuł podwójnego magistra: Pedagogika oraz Kulturoznawstwo ze specjalizacją filmoznawstwo i medioznawstwo. Zdobyła tytuł instruktora tańca na Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Tanecznie szkoliła się m.in.w Los Angeles w szkołach tj. Milennium Dance Complex, Debbie Reynolds Dance Studio czy The Edge Dance Complex. Od wielu lat związana z grupą Fair Play Crew i Fair Play Kwadrat. Była finalistką oraz choreografem w programie „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Pracowała jako choreograf i tancerka w wielu teledyskach oraz programach telewizyjnych m.in.: „Got to Dance:, „X Factor”, „Mam Talent” czy „Voice of Poland”. Jest instruktorem tańca na różnych eventach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Od wielu lat prowadzi grupy dziecięco-młodzieżowe, a obecnie pracuje również jako tancerka w Operze i Filharmonii w Białymstoku.

Jakub Jóźwiak
Jakub Jóźwiak

Posiada dyplom instruktor tańca oraz choreograf Mazowieckiego Centrum Kultury w Warszawie. Zwycięzca piątej polskiej edycji „You Can Dance - Po Prostu Tańcz“; stypendysta 3-miesięcznego kursu w Broadway Dance Centre - Certificate Of Excellence (Nowy Jork); tancerz w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”; tancerz w serialu „Tancerze”.
W 2015 roku współpracował z Cirque Du Soleil w Kanadzie.
Od wielu lat związany z Teatrem Muzycznym Roma, Teatrem Muzycznym Rampa, Operą Kameralną w Warszawie, Capitolem we Wrocławiu oraz OPERĄ I Filharmonią Podlaską w Białymstoku. Występował w następujących spektaklach:
„Koty“, „Upiór w Operze“, „Akademia Pana Kleksa“, „Aladyn JR“, „A Chorus Line“, „Operetka”, „Musicalove”.
Obecnie tancerz Teatru Muzycznego w Gdyni w przedstawieniu Notre Dame De Paris.

Natalia Madejczyk
Natalia Madejczyk

To bardzo utalentowana artystka oraz choreografka, która zaczynała swoją karierę od gimnastyki artystycznej. Jako tancerka szkoliła się m.in. Hubbard Street Dance Chicago, Joell Hall Dance Center Chicago, Pineapple Dance Studio London, Broadway Dance Center New York. Zwyciężczyni konkursu tanecznego „Selections The Carefree Dance Academy”. Finalistka pierwszej edycji tanecznego show „You Can Dance - po prostu tańcz”. Była solistką Bałtyckiego Teatru Tańca w Gdańsku. Tancerka Teatru Muzycznego w Gdyni w spektaklu „Notre Dame De Paris”. Natalia jest bardzo kreatywną osobą, która po przez swoj ruch oraz wyraz artystyczny potrafi wytworzyć dookoła siebie magiczną atmosferę, którą zafascynowani są widzowie.

Paweł Kułaga
Paweł Kułaga

Doświadczony tancerz, trener oraz wielbiciel wysiłku fizycznego. Licencjonowany zawodnik federacji pole sport na zawodach międzynardowowych. Zwycięzca holenderskich zawodów Dutch Pole Sport Championship 2016 w kategorii męźczyzn oraz półfinalista mistrzostw świata World Pole Sport Championship 2016. Jako performer miał okazję zaprezentować się w 8 edycji programu telewizyjnego Mam Talent docierając do półfinału. Na codzień pracuje jako instruktor tańca i akrobatyki powietrznej, współpracuje również z Teatrem Muzycznym w Łodzi. Trenuje ponadto akrobatykę na chustach cyrkowych oraz balansowanie na rękach. Pasjonat podróży, sztuki cyrkowej i wszelakich form ruchu.

Zyta Bujacz-Dziel
Zyta Bujacz-Dziel

Dyplomowana tancerka szkoły baletowej. Zaczęła swoja przygodę z tańcem w Teatrze Muzycznym w Gdyni w spektaklu; „Opentaniec " i "12 Ławek" oraz w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie w spektaklu "Koty", gdzie zagrała również w "Akademii Pana Kleksa" oraz "Alladynie". Występowała jako tancerka w serialu "Tancerze" w TVP2 i brała udział w rożnych programach rozrywkowych, m.in. „Super Starcie", „Fabryka Gwiazd", „Jak oni śpiewają", „Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wystepowała w teledyskach znanych artystów, takich jak: Julia Marcell, Zdzisława Sośnicka, Pezet, Fox i innych. Obecnie występuje na deskach Teatru Syrena w spektaklu "Kariera Nikodema Dyzmy" i "Hallo Szpicbródka".

SARNA - Natalia Kładziwa
SARNA- Natalia Kładziwa

Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych ze specjalnością grafika oraz Prywatną Szkołę Baletową im. M. M. Szewczenko w Gliwicach. Przez 12 lat tancerka zespołu „Teatr Wyobraźni”. Członkini street-dance’owej grupy „Ślunski Azyl”, która w 2013 dotarła do finału polskiej edycji programu „Got to Dance”. Tancerka łódzkiej grupy KIJO, z którą w 2015 wystąpiła w spektaklu „KISZ”, „Improtest” oraz w duecie „Kurnik”. W 2016 wraz z Anna Achimowicz Dance Company wystąpiła w „Architecture du Corps” na „Take Festival” w Wiedniu oraz z artystką muzyczną COSOVEL na ‘Zandari Festa’ i „Mu:con” w Seulu, w Południowej Korei. Ostatnio wzięła udział w kreacji Antona Lachky - „speede puzzle” na festiwalu „one small step” na Korfu, w Grecji. Aktualnie studiuje taniec współczesny i pedagogikę tańca na Anton Bruckner University w Linz, w Austrii. Certyfikuje się kilkudziesięcioma dyplomami uczestnictwa festiwali, zawodów i warsztatów tańca w Europie. Od dwunastu lat zaraża dzieci, młodzież i dorosłych swoją pasją, ucząc tańca na warsztatach i obozach tanecznych.

Aleksandra Puzio
Aleksandra Puzio

Swoją artystyczną drogę zaczynała grając w serialach i reklamach. Dopiero kilka lat później taniec stał się jej najważniejszą pasją. Przez dziesięć lat była związana z zespołem Caro Dance, z którym zdobywała tytuły Mistrzyni Świata w kategorii jazz i modern. Brała udział w spektaklach takich jak "Carmen" i "Romeo i Julia". Występowała również na deskach Teatru Roma, grając w spektaklu "Mamma Mia". Skończyła licencjat ze wzornictwa i projektowania produktu w Warszawie. Jej kreatywna dusza i zwariowana natura nabierają jeszcze większego blasku, kiedy występuje na scenie.

Yuriy Kalynych
Yuriy Kalynych

PDJ YouRi - warszawski DJ pochodzenia ukraińskiego. Grający w topowych klubach stolicy i nie tylko. W jego setach można usłyszeć zróżnicowane style muzyczne od R&B i Rap poprzez Deep House aż po silnie elektroniczne brzmienie.

Agata Mikołajek

Wizaż:

Agata Mikołajek

Patronat medialny

Partner medialny - Edipresse
Partner medialny - Trójmiasto.pl
Partner medialny - MNM
Partner medialny - SHEMAG
Partner medialny - Example
Partner medialny - Lavie Magazine
Partner medialny - MOI
Partner medialny - Queer

Partnerzy