Nowy wymiar interaktywnej rozrywki

Art - Movement tworzy nowy wymiar rozrywki w połączeniu ze sztuką. Zaciera tradycyjną granicę między sceną a publicznością, wprowadza widzów w wyjątkowy świat kreowany przez taniec, akrobatykę, grę aktorską oraz efekty wizualne i akustyczne.

Napędzani niekończącą się pozytywną energią i ciągłą potrzebą kreacji staramy się wcielać oryginalne i śmiałe pomysły w życie aby zapewnić naszym widzom niezapomniane przeżycia.

Marcin Mroziński

Marcin Mroziński to zawodowy tancerz oraz choreograf, który rozpoczął swoją edukację taneczną w wieku 5 lat. Lata pracy z najlepszymi artystami sceny tańca w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych doprowadziły go do stworzenia firmy Art Movement. Był uczestnikiem programu "You Can Dance - po prostu tańcz", następnie awansował w nim na stanowisko choreografa. Współpracuje z 45 Degrees by Cirque Du Soleil jako artysta i choreograf. Pracował przy organizacji obchodów Dni Kanady i tworzeniu show "Starwater" na największy wycieczkowiec świata. Tworzył choreografie i brał udział m.in. w: "Tańcu z Gwiazdami", "X Factor", kanadyjskim "La Voix", czy "Equinox" realizowany przez Never Apart w Montrealu.

Marcin Mroziński

Patronat medialny

Partner medialny - Edipresse
Partner medialny - Trójmiasto.pl
Partner medialny - MNM
Partner medialny - SHEMAG
Partner medialny - Example
Partner medialny - Lavie Magazine
Partner medialny - MOI
Partner medialny - Queer

Partnerzy