Sex and Authority


"Sex and Authority”, w reżyserii Marcina Mrozińskiego, to pierwszy taki interaktywny projekt w Polsce, który łączy sztukę tańca z grą aktorską. Zobaczysz w nim z bliska topowych polskich tancerzy i akrobatów, znanych z telewizyjnych show. Zapraszamy żądnych przygód i emocji widzów do Tajemniczego Domu Komnat. Załóż maskę, stań się anonimowy, wypij „magiczny eliksir” i zwiedzaj pomieszczenia, w których równolegle odgrywane są sceny. Tu nie ma miejsc siedzących, sam zdecydujesz o tym, co zobaczysz. Zapoznaj się z każdym z pomieszczeń, by dowiedzieć się jak najwięcej. Wybierz jednego bohatera i podążaj jego szlakiem. Rozwiąż intrygę, w jaką uwikłani są bohaterowie.

W Tajemniczym Domu Komnat wejdziesz do świata walki o władzę, pełnego spisków i namiętności. Tu tyrańskie rządy sprawuje Arystokrata, który nie spodziewa się jednak, że jego pozycja, a nawet życie są zagrożone. Przeciwko niemu knuje żona, przyjaciel Arystokratów - Henryk, Sprzątaczka i Prostytutka. Wszyscy uwikłani są w sieć intryg, a w osiągnięciu swojego celu niektórzy nie cofną się nawet przed współpracą z... samym Diabłem. Kto wygra walkę i do czego się w tym celu posunie? Spróbuj odkryć te tajemnice.

Zostaniesz wciągnięty w historię o wielu odmianach władzy - nad samym sobą i nad innymi oraz o sposobach jej osiągania i chęci dominacji. Poczujesz skrajne emocje, jakie towarzyszą bohaterom - miłość, nienawiść, strach, ekscytację, podniecenie. Pod przykrywką powierzchowności sięgamy do bardzo ważnych i aktualnych tematów, dotykających każdego z nas. Symboliczny przekaz performansu prowokuje do przemyśleń. Całość wydarzenia wzbogaci wyjątkowa oprawa muzyczna. Zetknij się ze sztuką w wymiarze, którego do tej pory nie znałeś.

Arystokratka
Arystokratka

kliknij

Arystokrata
Arystokrata

kliknij

Prostytutka
Prostytutka Sex and Authority

kliknij

Henryk
Henryk

kliknij

Sprzątaczka
Sprzątaczka

kliknij

Diabeł
Diabeł

kliknij

Partner główny

Partner główny - Accor Hotels

Patronat medialny

Partner medialny - Edipresse
Partner medialny - Trójmiasto.pl
Partner medialny - MNM
Partner medialny - SHEMAG
Partner medialny - Example
Partner medialny - Lavie Magazine
Partner medialny - MOI
Partner medialny - Queer

Pozostali partnerzy