Nowy wymiar interaktywnej rozrywki

Uczta z sekretem


Art Movement zaprasza na nietypową kolację. Oprócz pysznych dań zaserwujemy Wam wejście do świata pełnego zagadek, łamigłówek, tańca i gry aktorskiej.

Podczas uczty czeka na Ciebie:

  • interaktywne show,
  • masa zagadek i dobrej zabawy,
  • kolacja z 4 dań,
  • ​"magiczne eliksiry" (2 specjalnie skomponowane drinki),
  • after party

Jeśli podczas występu chcesz sprawić urodzinową niespodziankę swojemu towarzyszowi, daj nam wcześniej znać telefonicznie lub mailowo - uwzględnimy ją w scenariuszu performance'u i pomożemy sprawić, aby te urodziny były wyjątkowe.

Choć to przyjęcie wydawane przez Magnatkę, nie daj się omamić splendorowi. W lochu jej posiadłości więziona jest Służebnica, która bezskutecznie próbuje się uwolnić. Nikt nigdy nie widział jej twarzy. Plotka głosi, że służba w tym domu nie może odsłaniać nawet skrawka ciała - próżna pani domu nie chce, by odwracać od niej choć krztę uwagi. Tą podwładną Magnatka gardzi jednak najbardziej. Karaną za najdrobniejsze przewinienia Służebnicę próbują uwolnić moce nadprzyrodzone. Jednak nawet one będą potrzebować pomocy zgromadzonych na uczcie gości, aby pokonać diaboliczną Magnatkę.

Rozwiąż zagadki, znajdź klucz do kajdan Służebnicy i poznaj jej sekret. Lub... wesprzyj Magnatkę i ciesz się dekadencką kolacją, którą wyprawiła. Sam zdecyduj po której staniesz stronie. Dołącz do grona naszych wyśmienitych gości i spodziewaj się niespodziewanego.

Po kolacji zapraszamy na after party!

Scenariusz i reżyseria: Marcin Mroziński
Muzyka: DR Paul & Ole
Obsada: Agnieszka Mrozińska, Adrianna Kawecka, Natalia Kładziwa
Czas trwania: około 120 minut
Formuła: kolacja serwowana

Partnerzy