Nowy wymiar interaktywnej rozrywki

Uczta z sekretem


i

Liczba miejsc ograniczona!

Na uczcie zaserwujemy:

  • powitalny „magiczny eliksir”,
  • kolację ​złożoną z 4 dań,
  • dostęp do baru,
  • interaktywny performens pełen zagadek dla gości,
  • ​a​fter ​p​arty.

Art Movement i restauracja Farina Bianco ​ ​ w Łodzi ​zapraszają na nietypową kolację. Oprócz pysznych dań zaserwujemy Wam wejście do świata pełnego nierozwiązanych zagadek, tworzonego przez taniec i grę aktorską.

Na przyjęciu wydawanym przez Magnatkę łatwo będzie dać się omamić splendorowi. Jednak nie pozwólcie się uwieść. W lochu jej posiadłości więziona jest Służka, która bezskutecznie próbuje się uwolnić. Nikt nigdy nie widział jej twarzy. Ludzie mówią, że służba w tym domu nie może odsłaniać nawet skrawka ciała - próżna pani domu nie chce, by odwracać od niej choć odrobiny uwagi. Tą podwładną Magnatka gardzi jednak najbardziej. Karaną za najdrobniejsze przewinienia Służkę starają się uwolnić moce nadprzyrodzone. Jednak nawet one będą potrzebować pomocy zgromadzonych na uczcie gości, aby pokonać diaboliczną Magnatkę.

Pomóżcie rozwiązać zagadki, by znaleźć klucz do kajdan Służki i odkryć jej sekret. Albo… poprzyjcie Magnatkę i cieszcie się dekadencką kolacją, którą wyprawiła. Sami podejmijcie decyzję, po której stronie staniecie. Wasza aktywność może zostać nagrodzona.

Dołączcie do grona naszych wyśmienitych gości i spodziewajcie się niespodziewanego.

Po kolacji zapraszamy na after party!

Patronat medialny

Partner medialny - Edipresse
Partner medialny - Trójmiasto.pl
Partner medialny - MNM
Partner medialny - SHEMAG
Partner medialny - Example
Partner medialny - Lavie Magazine
Partner medialny - MOI
Partner medialny - Queer

Partnerzy