Nowy wymiar interaktywnej rozrywki

Uczta z sekretem


Art Movement zaprasza na nietypową kolację. Oprócz pysznych dań zaserwujemy Wam wejście do świata pełnego nierozwiązanych zagadek oraz łamigłówek, tworzonego przez taniec i grę aktorską.

Na uczcie zaserwujemy:

  • powitalny „magiczny eliksir”,
  • kolację ​z 4 dań,
  • interaktywny performens pełen zagadek dla gości,
  • ​a​fter ​p​arty (opcjonalne).

Jeśli podczas występu chcesz sprawić urodzinową niespodziankę swojemu towarzyszowi, daj nam wcześniej znać telefonicznie lub mailowo - uwzględnimy ją w scenariuszu performance'u i pomożemy sprawić, aby te urodziny były wyjątkowe.

Choć to przyjęcie wydawane przez Magnatkę, nie daj się omamić splendorowi. W lochu jej posiadłości więziona jest Służebnica, która bezskutecznie próbuje się uwolnić. Nikt nigdy nie widział jej twarzy. Plotka głosi, że służba w tym domu nie może odsłaniać nawet skrawka ciała - próżna pani domu nie chce, by odwracać od niej choć krztę uwagi. Tą podwładną Magnatka gardzi jednak najbardziej. Karaną za najdrobniejsze przewinienia Służebnicę próbują uwolnić moce nadprzyrodzone. Jednak nawet one będą potrzebować pomocy zgromadzonych na uczcie gości, aby pokonać diaboliczną Magnatkę.

Pomóż rozwiązać zagadki, by znaleźć klucz do kajdan Służebnicy i odkryć jej sekret. Lub... wesprzyj Magnatkę i ciesz się dekadencką kolacją, którą wyprawiła. Sam zdecyduj, po której staniesz stronie. Twoja aktywność może zostać nagrodzona. Dołącz do grona naszych wyśmienitych gości i spodziewaj się niespodziewanego.

Po kolacji zapraszamy na after party!

Scenariusz i reżyseria: Marcin Mroziński

Muzyka: DR Paul & Ole

Obsada: Agnieszka Mrozińska, Adrianna Kawecka, Natalia Kładziwa

Czas trwania: około 120 minut

Formuła: kolacja serwowana

Patronat medialny

Partner medialny - Edipresse
Partner medialny - Trójmiasto.pl
Partner medialny - MNM
Partner medialny - SHEMAG
Partner medialny - Example
Partner medialny - Lavie Magazine
Partner medialny - MOI
Partner medialny - Queer

Partnerzy