Nowy wymiar interaktywnej rozrywki

Uczta z sekretem


Jedyne takie połączenie kolacji z historią pełną intryg i sekretów. Oprócz pysznych dań, zaserwujemy Ci wejście do świata pełnego łamigłówek, kreowanego przez taniec, grę aktorską oraz efekty wizualne i akustyczne.

Stań oko w oko z demoniczną Magnatką i weź udział w zabawie, w której Twoim zadaniem będzie odkrycie tajemnic skrywanych przez głównych bohaterów. To wieczór pełen niespodzianek i atrakcji, które integrują i aktywizują uczestników do wspólnej zabawy. Projekt świetnie sprawdza się zarówno dla grup zorganizowanych, jak i nie znających się osób.

Zorganizuj z nami „Ucztę z sekretem”

Zaskocz swoich partnerów biznesowych, pracowników lub najlepszych klientów – dowiedz się więcej

Choć to przyjęcie wydawane przez Magnatkę, nie daj się omamić splendorowi. W lochu jej posiadłości więziona jest Służka, która bezskutecznie próbuje się uwolnić. Nikt nigdy nie widział jej twarzy. Plotka głosi, że służba w tym domu nie może odsłaniać nawet skrawka ciała - próżna pani domu nie chce, by odwracać od niej choć krztę uwagi. Tą podwładną Magnatka gardzi jednak najbardziej. Karaną za najdrobniejsze przewinienia Służkę próbuje uwolnić tajemnicza postać, lecz nawet ona będzie potrzebować pomocy zgromadzonych na uczcie gości, aby pokonać diaboliczną Magnatkę.

Rozwiąż zagadki, znajdź klucz do kajdan Służki i odkryj jej sekret. Lub... wesprzyj Magnatkę i ciesz się dekadencką kolacją, którą wyprawiła. Sam zdecyduj, po której staniesz stronie. Dołącz do grona naszych wyśmienitych gości i spodziewaj się niespodziewanego.

Scenariusz i reżyseria: Marcin Mroziński
Oprawa muzyczna: DJ
Obsada:
Magnatka – Agnieszka Mrozińska / Diana Krupa / Aleksandra Przesław
Służka – Klaudia Kwiatos / Natalia Jóźwiak
Tajemnicza postać – Adrianna Kawecka / Marka Jakubowska
Czas trwania: około 120 minut
Formuła: kolacja serwowana

Partnerzy