Nowy wymiar interaktywnej rozrywki

Agencja artystyczna

Kraina lodu


Zaproś pracowników, klientów lub najbliższych partnerów na wyjątkowe spotkanie wigilijne. Spędźcie wspólnie czas w wyjątkowej atmosferze.

 

Kraina lodu - nowa odsłona wyjątkowego wydarzenia 2023

Wyjątkowe wydarzenie nawiązujące charakterem do tematu zimy i świąt. Goście wezmą udział w nietypowej grze przeplatanej zjawiskowymi pokazami artystycznymi. Zagadki i łamigłówki zintegrują i zaktywizują uczestników spotkania do wspólnej zabawy. Połaczenie tańca, efektów wizualnych i akustycznych sprawi, że wydarzenie to zapadnie w pamięci gości na dłużej. Projekt świetnie sprawdza się zarówno dla grup zorganizowanych, jak i nie znających się osób. Istnieje możliwość realizacji show w wersji anglojęzycznej.

Fabuła: Te święta będą inne niż wszystkie. Jak się okaże o prezent też trzeba będzie zawalczyć. Zaprosimy gości do krainy lodu gdzie ich zadaniem będzie sprostanie serii zadań i łamigłówek zróżnicowanych charakterem oraz poziomem trudności. Za każde prawidłowo wykonane zadanie gracze zdobywać będą puzzle. Uzbieranie wszystkich puzzli i prawidłowe ułożenie ich w całość umożliwi uczestnikom odczytanie finałowego hasła. Do wygrania zawartość tajemniczej skrzyni. Co skrywa? Tego goście dowiedzą się podczas spotkania. Podarunkami będą się cieszyć tylko Ci najsprytniejsi. Sprawdź, czy zdołasz przechwycić tajemniczy prezent, a może jedyne na co zasłużysz to rózga?

O prawidłowy przebieg gry zadbają roztańczone śnieżynki. Gracze będą musieli wykazać się przebiegłością i spostrzegawczością. Tylko odpowiednia współpraca doprowadzi ich do wygranej.

Oprawa muzyczna: DJ

Formuła:  impreza zasiadana / kolacja

Czas trwania: około 60 minut
 

Partnerzy