Nowy wymiar interaktywnej rozrywki

Agencja artystyczna

Wykręć nagrodę


Interaktywna gra podczas której goście uśmieją się do łez, do tego niespodzianka w postaci nagrody dla zwycięskiej drużyny sprawią, że wydarzenie to pozostanie w pamięci gości na dłużej. Jednak aby cieszyć się wygraną goście będą musieli sprostać serii zadań i łamigłówek zróżnicowanych charakterem oraz poziomem trudności. Nietypowa gra, której humorystyczna fabuła i teatralna konwencja to wspaniała alternatywa m.in. dla stand up’ów.

Wydarzenie pełne niespodzianek i atrakcji, które zintegrują i zaangażują gości do wspólnej zabawy. Element rywalizacji spotęguje emocje i zmobilizuje gości do walki o zwycięstwo. Gra prowadzona przez profesjonalne aktorki, efekty wizualne i akustyczne spotęgują emocje.

Fabuła:

Tuż przed rozpoczęciem gry okazuje się, że gospodarz się na niej nie pojawi. Cała odpowiedzialność spada na jego asystentki. Jak poradzą sobie w tej trudnej sytuacji? Splot komicznych wydarzeń wprowadzi nieco chaosu, dlatego ważne by uczestnicy wykazali się sprytem i spostrzegawczością. Tylko jednej grupie uda się zdobyć wielką wygraną. Kto okaże się największym zwycięzcą?

Czas trwania: około 60 minut

 Formuła:  impreza zasiadana / kolacja / degustacja alkoholi

Zorganizuj z nami "Wykręć nagrodę"!

Organizujemy różnego rodzaju imprezy firmowe oraz prywatne. Działamy na terenie całej Polski. Zaskocz swoich partnerów biznesowych, pracowników, klientów i zaproś ich na wydarzenie, w jakim nie mieli okazji uczestniczyć.

Kontakt: art@artmovement.pl

Zapraszamy wkrótce...

Partnerzy