Nowy wymiar interaktywnej rozrywki

Agencja artystyczna

Tajemnicza Kolacja


Po sukcesie autorskiego projektu Art Movement: „Uczty z sekretem” przygotowaliśmy podobny formułowo projekt, ale w odsłonie komediowej. „Tajemnicza kolacja” stworzyliśmy w kolaboracji z firmą Wyjątkowy Prezent.

Tajemnicza Kolacja to zabawa inspirowana sztuką teatralną z czynnym udziałem widzów. Podczas spektaklu uczestnicy rozwiązują łamigłówki i zagadki, zróżnicowane charakterem oraz poziomem trudności, delektując się smakiem pysznych posiłków. Goście mają realny wpływ na fabułę wykreowanego świata, który niesłychanie wciąga. Teatralna konwencja zabawy w połączeniu z efektami wizualnymi oraz akustycznymi, tworzy spektakularne widowisko i zaciera granicę pomiędzy sceną a publicznością. Podejmijcie detektywistyczne wyzwanie i stańcie się częścią interaktywnego show! Gotowi na nowe wrażenia?

Fabuła: Pani Klara - profesjonalna organizatorka imprez, tym razem postanowiła przygotować dla gości coś wyjątkowego. Z pomocą swoich pracowników uraczy ich nie tylko komicznymi historiami, ale i angażującymi łamigłówkami. Ktoś jednak spróbuje pokrzyżować jej plany. Czy wszystko pójdzie tak łatwo? A może okaże się jednak, że ktoś wpadnie w niemałe tarapaty? 

Bilety: www.tajemniczakolacja.pl
Scenariusz i reżyseria: Marcin Mroziński / Art Movement
Oprawa muzyczna: DJ
Obsada:
Klara – Diana Krupa / Aleksandra Przesław
Konrad – Jakub Kotyński / Piotr Choma
Bruno – Piotr Choma / Jakub Kotyński
Czas trwania: około 120 minut
Formuła: kolacja serwowana

Partnerzy