Nowy wymiar interaktywnej rozrywki

Agencja artystyczna

Art Movement w "Mam Talent" TVN


Zobacz castingowy występ Art Movement w programie Mam Talent TVN w serwisie YouTube

"Najbardziej szokujący występ w programie Mam Talent" - m.in. takie nagłówki zawierały artykuły na temat prezentacji ekipy Art Movment w telewizyjnym show.

Młode pokolenie Art Movement w półfinale programu Mam Talent! Gabi, Julka, Sonja, Oliwia i Zosia trenują i rozwijają swoje umiejętności pod okiem Marcina Mrozińskiego - choreografa oraz założyciela agencji artystycznej Art Movement.

Prezentacja ekipy Art Movement podczas castingu do programu Mam Talent zachwyciła nie tylko jury ale również publiczność. Półfinałow występ wywołał nie mniejsze emocje wśród odbiorców. Niektórych oczarował innych zaszokował. Ekipa Art Movement chciała zwrócić swoim występem uwagę na brutalność, która niestety nie jest obcym zjawiskiem wszechobecnie występującym na całym świecie. 

Art Movement dziękuje za wszystkie komentarze i ogrom przepięknych wiadomości. 

Chcesz tańczyć i rozwijać swoje pasje?

Zapraszamy do uczestnictwa w programie tanecznym Art Movement, autorskim programie Marcina Mrozińskiego, docenionego na całym świecie choreografa współpracującego m.in. z Cirque Du Soleil, założyciela agencji artystycznej Art Movement.

Program taneczny Art Movement zawiera:

  • warsztaty taneczne
  • warsztaty aktorskie
  • wykład
  • pracę z kamerą
  • program zakończony nagraniem wideoklipu

Więcej informacji wkrótce.

Partnerzy