A new dimension of interactive entertainment

Artistic agency

O NAS


Napędzani niekończącą się pozytywną energią i ciągłą potrzebą kreacji wcielamy oryginalne i śmiałe pomysły w życie aby zapewnić naszym widzom i klientom niezapomniane przeżycia.

Marcin Mroziński

Marcin Mroziński:
stworzyłem Art Movement z myślą o dostarczeniu szerszej publiczności nowego wymiaru interaktywnej rozrywki. Mój udział w programie „You Can Dance - po prostu tańcz”, finał i późniejszy wyjazd do Kanady były tylko początkiem.

Doświadczenie zawodowe zebrane m.in.: przy wieloletniej współpracy z Cirque Du Soleil, współtworzeniu widowiska w Las Vegas czy tworzeniu show na największy wycieczkowiec świata, rozbudziło we mnie chęć zaoferowania polskiemu widzowi czegoś więcej - wyeliminowania granicy między sceną a publicznością.

Lata spędzone przy różnych projektach zarówno w USA jak i Kanadzie zainspirowały mnie do napisania pierwszego scenariusza, a zarazem do stworzenia mojego pierwszego, niezależnego oraz w pełni autorskiego performance’u „Sex and Authority”. Zainteresowanie gości nową, zaproponowaną przeze mnie formułą doprowadziło do tworzenia kolejnych, różnorodnych projektów rozrywkowych.

Projekty Art Movement są unikalne, a co najważniejsze w przeciwieństwie do pozostałych propozycji na rynku widz odgrywa w nich bardzo ważną rolę - wpływa na przebieg fabuły.

Marcin Mroziński

Art Movement
e-mail: art@artmovement.pl
www.artmovement.pl

Chcesz nawiązać z nami współpracę?
Napisz: praca@artmovement.plfacebook.com/artmovement/
instagram.com/artmovement.pl/

Partners