Nowy wymiar interaktywnej rozrywki

Agencja artystyczna

Team Building online


Team Building Online Art Movement- gra online

Nietypowa gra online, której humorystyczna fabuła i teatralna konwencja sprawią, że uczestnicy spotkania poczują się wyjątkowo. Wydarzenie pełne niespodzianek i atrakcji, które zintegrują i zaangażują wszystkich do wspólnej zabawy. Projekt pełen humoru, świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku grup zorganizowanych jak i nie znających się osób.

Zapraszamy do świata pełnego łamigłówek, kreowanego przez grę aktorską, taniec oraz efekty wizualne i akustyczne. Gra składająca się z trzech etapów przeplatanych występami artystycznymi z udziałem aktorów i tancerzy. Uczestnicy spotkania będą musieli sprostać serii zadań i łamigłówek zróżnicowanych charakterem oraz poziomem trudności. Po uroczystym otwarciu z udziałem wszystkich, dzielimy uczestników na mniejsze grupy i umieszczamy w osobnych „pokojach”. Element rywalizacji spotęguje emocje i zmobilizuje ich do walki o zwycięstwo.

Grę przeprowadzamy za pomocą prostej aplikacji, która nie wymaga od uczestników rejestracji. Goście będą się wzajemnie widzieć i słyszeć. Z pomocą krótkiej instrukcji każdy będzie w stanie samodzielnie obsłużyć aplikację. Nad całością czuwa administrator.

Fabuła:

Tuż przed rozpoczęciem gry okazuje się, że gospodarz się na niej nie pojawi. Cała odpowiedzialność spada na jego asystentki. Jak poradzą sobie w tej trudnej sytuacji? Splot komicznych wydarzeń wprowadzi nieco chaosu, dlatego ważne by uczestnicy wykazali się sprytem i spostrzegawczością. Tylko jednej grupie uda się zdobyć wielką wygraną. Kto okaże się największym zwycięzcą?

Czas trwania: około 60 minut.

Formuła: online

Team Building online Art Movement

Partnerzy